Symposium: Bio-inspired Solutions for Sustainable Agriculture
(Bio-geïnspireerde oplossingen voor duurzame landbouw)
Dit symposium richt zich op bio-geïnspireerde oplossingen voor duurzame landbouw en vormt de afsluiting van het NWA-project ‘Natural Plant Defense’. Dit multidisciplinaire project onderzoekt hoe natuurlijke plantentrichomen kunnen worden nagebootst als biopesticide. Tijdens het symposium zullen vijf sprekers vanuit verschillende vakgebieden – van insectenfysica tot biomimicry voor plaagbestrijding – hun inzichten delen. De dag wordt afgesloten met een paneldiscussie en een netwerkborrel.
Voor wie is dit interessant?
Dit evenement is relevant voor onderzoekers, agrarische ondernemers, beleidsmakers en iedereen met interesse in duurzame landbouw, biomimicry en innovatieve methoden voor gewasbescherming.
- Organisator: Natural Plant Defense consortium
- Datum: 22 april
- Tijd: n.t.b.
- Locatie: WUR, Omnia gebouw
Voor meer informatie en aanmelding bezoek de website van de organisator.
Let op: dit evenement wordt niet door Artemis georganiseerd. Artemis is niet verantwoordelijk voor de organisatie ervan en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de verstrekte informatie of inschrijvingen. Raadpleeg altijd de website van de organisator voor de meest actuele informatie.